logo
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 311 677 677    
cz   en   de  

Prohlášení o přístupnosti

Tyto webové stránky se snaží o maximální míru přístupnosti svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Splňuje většinu zásad dle pravidel pro tvorbu přístupného webu. Struktura obsahu i layoutu je vytvořena validním XHTML 1.0 Transitional, vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).

Tato internetová prezentace je vytvořena následujícími technologiemi: XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, Flash. Internetová prezentace je plně zobrazitelná bez větších rozdílů na prohlížečích IE6+, Mozilla1.7+, Opera7+. Pro optimální používání těchto webových stránek doporučujeme internetový prohlížeč Mozilla Firefox, který si můžete zdarma stáhnout na adrese: http://www.mozilla.org/products/firefox/.

Internetový prohlížeč vyrobený společností Microsoft Corp. Internet Explorer si můžete zdarma stáhnout na adrese: http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/default.mspx . Jestliže máte problémy se zobrazením animovaných bannerů, stáhněte si zdarma přehravač Macromedia Flash z této adresy.

Prezentace je optimalizována pro bezproblémové automatické aktualizace internetovými roboty v databázích vyhledávačů. Prezentace má minimální rozlišení zobrazovacího média 800×600px a 32-bit hloubku barev. Prezentace je optimalizována nezávisle na platformě.

Akce do konce února
(nebo do vyprodání zásob)

Při osobní návštěvě a objednávce ZDE
nad 10tis Kč
získáte 10ti funkční Cyclocomputer Náhled - Cyclocomputer zdarma

Při osobní návštěvě objednávce ZDE
nad 18tis Kč
získáte 10ti funkční Cyclocomputer Náhled - Cyclocomputer
a sadu LED blikaček Náhled - blikačky zdarma

© Loped-tříkolky, s.r.o., Karlštejnská 25, 252 17 Tachlovice
Website info prohlášení o přístupnosti | podmínky užití | mapa stránek