logo
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 311 677 677    
cz   en   de  

Tříkolka pro dospělé 113

Základní model výrobního sortimentu,

nejčastěji objednávaný ať už pro osobní užití, či pro nasazení v průmyslu a službách. Nabízí všechny tři možné způsoby náhonu. Tím vyhoví všem nárokům, které na ni mohou být kladeny. Její konstrukce umožňuje instalaci bohaté škály příslušenství, například řazení převodů. Je schválena k provozu na veřejných komunikacích.

Rám má nízkou nastupovací výšku (asi 39 cm), vynikající tuhost a stabilitu s bohatými pevnostními rezervami. K tuhosti přispívají poměrně malá kola 20". Taková mívala kdysi oblíbená skládací kola. Valivé odpory nejsou u tohoto druhu vozidla zásadním parametrem, ale dají se snížit použitím příplatkových plášťů s tenkými boky. Jejich valivý odpor je pak srovnatelný s koly daleko většího průměru.

Tříkolka 113 vyniká proti západoevropské i asijské konkurenci nízkou hmotností (těsně nad 20 kg). Přesto díky poctivé konstrukci a tuhosti rámu snáší v praxi přetěžování přes uvedených 90 kg. Jezdci vyšší hmotnosti si mohou za příplatek vyžádat zesílené výplety zadních kol a poctivější kovové pedály. Též se jim vyplatí vybrat příplatkové sedlo. S technickými potížemi se na nás potom neobracejí ani zákazníci s tělesnou hmotností přes 130 kg.

Koš na nákupy s nosností 10 kg je v ceně základního provedení. 30 kg nákladu uveze s nosičem na zeleninovou přepravku.

Řidítka a sedlo jsou přestavitelné pro postavy 140 až 190 cm. Jezdci s výškou postavy blížící se a převyšující horní hranici tohoto rozsahu si mohou přiobjednat prodlouženou sedlovku.

Tříkolka 113 je ideální bází pro zástavbu pomocných pohonů. Vydrží totiž všechno.

Fotky ze života

113 a zivot 113 a zivot
113 a zivot 113 a zivot
113 a zivot
Akce do konce prosince
(nebo do vyprodání zásob)

Při osobní návštěvě a objednávce ZDE
nad 10tis Kč
získáte 10ti funkční Cyclocomputer Náhled - Cyclocomputer zdarma

Při osobní návštěvě objednávce ZDE
nad 18tis Kč
získáte 10ti funkční Cyclocomputer Náhled - Cyclocomputer
a sadu LED blikaček Náhled - blikačky zdarma

© Loped-tříkolky, s.r.o., Karlštejnská 25, 252 17 Tachlovice
Website info prohlášení o přístupnosti | podmínky užití | mapa stránek