logo
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 311 677 677    
cz   en   de  

Často kladené otázky

Máte nějaké prodejny v našem regionu?

Bohužel nikoliv. Jsme zakázková výroba, naše výrobky jsou dosti specifické, a trh nepojímá dostatečný objem zakázek na to, abychom udrželi patřičně erudovaný personál v každém větším městě. Jednoduše řečeno, ten, kdo prodá dva-tři výrobky ročně, jim těžko může rozumět.

Obsloužíme Vás nejraději u nás, jsme vcelku dobře dostupní jak autem, tak veřejnou dopravou, a takto neobvyklý výrobek stojí za nějaké projeté kilometry. Námaha i náklady se Vám bohatě vrátí v přesně vybraném výrobku a jeho příslušenství. Cestu si můžete spojit s návštěvou Prahy, nedaleko nás je Karlštejn, Koněpruské jeskyně, a ještě blíže romantické lomy Malá a Velká Amerika.

správnémJak se vyznat ve Vašem objednacím listu?

Objednací list se snaží na jedné A4 prezentovat všechny výrobky a jejich kompletní příslušenství. Zdá se proto napoprvé poněkud nepřehledný. Snadno pochopíte jeho strukturu. Každý výrobek má svůj sloupec. Pokud jej zvolíte, v jeho spodní části najdete všechna volitelná příslušenství a jejich příplatkovou cenu. Pro správné objednání na dálku, i když jej nedoporučujeme, dovedeme poradit, a to jak po telefonu, tak písemně či elektronicky. Pokud máte s některým z výrobků osobní zkušenost, je šance, že nebudete tím, co vám přijde, zaskočeni daleko vyšší. Pak se již nezdráháme přijmout objednávku bez Vaší návštěvy a můžeme Vám zajistit dopravu do domu.

Přispívají na vaše výrobky zdravotní pojišťovny?

Všechny pojišťovny zrušily své příspěvky na povel VZP dnem 1.12.2011

A nějaká jiná státní instituce?

Je možno oslovit Úřad práce. Zde sledují nikoliv hlediska zdravotní, ale výhradně sociální. Způsob úhrady bývá nutno individuálně dohodnout.

A ještě někdo?

V odůvodněných případech mohou přispět po individuálním projednání různé privátní nadace. Namátkou jmenujme Naše dítě, Konto Bariéry, J&T, Život dětem, Syner, Luna, VDV, Charta 77, Sluníčko pro děti….. Větší šance je, jak vidno z názvů těchto neziskových organizací, u výrobků pro děti.

Jak se výrobky platí?

Platbu přijmeme při osobním převzetí výrobku v hotovosti. Zrovna tak může být výrobek zaplacen předem převodním příkazem na naše konto. Díky elektronickému bankovnictví vidíme došlou platbu druhého dne po odeslání.

Pokud si objednáte dopravu, zajistíme ji naším smluvním dopravcem TOPTRANS na dobírku. Řidič od Vás přijme hotovost při předání výrobku, doprava je v této částce již zahrnuta.

Chci si výrobek odvézt sama, ale mám jen Forda Fiestu?

Nebojte! K výhodám našich tříkolek patří kompaktní rozměry. Všechny lze hravě naložit do jakéhokoliv auta, které má otevírací zadní dveře (vozy typu hatchback nebo liftback, a samozřejmě všechny levnější kombíky). Tříkolky pro dospělé jsme již nakládali do Fiatu Uno, Oplu Agila, Suzuki Swift, Favorita i Felicie, krátké Fabie, obyčejné Octavie všech verzi. Jen musíte mít volná, nebo lépe úplně vyjmutá zadní sedadla. Někdy stačí menší díl.

Potíže kupodivu dělávají dražší modely vozů i když měří pět metrů. Maji malou světlost nad vysokou podlahou, která dělá více rozebírat.

Děláte skládací tříkolky?

Skládací tříkolky jsou vždy kompromisem. Možnosti skládání se ustupuje horšími jízdními vlastnostmi. Jsou méně tuhé a pod jezdcem se kroutí. Specializuje se na ně italská firma Di Blasi. Počítejte ale s cenou řádově od 50.000,- Kč. Naše tříkolky se vejdou téměř do každého auta jen s drobnými úpravami- sklopenými řidítky, vyjmutým sedlem. Viz předchozí dotaz.

Vyrábíme ale výbornou skládací koloběžku pro dospělé. Ta se vejde i do jakéhokoliv sedanu.

Akce do konce října
(nebo do vyprodání zásob)

Při osobní návštěvě a objednávce ZDE
nad 10tis Kč
získáte 10ti funkční Cyclocomputer Náhled - Cyclocomputer zdarma

Při osobní návštěvě objednávce ZDE
nad 18tis Kč
získáte 10ti funkční Cyclocomputer Náhled - Cyclocomputer
a sadu LED blikaček Náhled - blikačky zdarma

© Loped-tříkolky, s.r.o., Karlštejnská 25, 252 17 Tachlovice
Website info prohlášení o přístupnosti | podmínky užití | mapa stránek