loped113

Tříkolka pro dospělé 113

Konfigurovat

Základní cena: 21 900Kč

Kompletní ceník produktů k nahlédnutí a vytištění:

Základní model výrobního sortimentu,

nejčastěji objednávaný ať už pro osobní užití, či pro nasazení v průmyslu a službách. Nabízí všechny tři možné způsoby náhonu. Tím vyhoví všem nárokům, které na ni mohou být kladeny. Její konstrukce umožňuje instalaci bohaté škály příslušenství, například řazení převodů. Je schválena k provozu na veřejných komunikacích.

Rám má nízkou nastupovací výšku (asi 39 cm), vynikající tuhost a stabilitu s bohatými pevnostními rezervami. K tuhosti přispívají poměrně malá kola 20". Taková mívala kdysi oblíbená skládací kola. Valivé odpory nejsou u tohoto druhu vozidla zásadním parametrem, ale dají se snížit použitím příplatkových plášťů s tenkými boky. Jejich valivý odpor je pak srovnatelný s koly daleko většího průměru.

Tříkolka 113 vyniká proti západoevropské i asijské konkurenci nízkou hmotností (těsně nad 20 kg). Přesto díky poctivé konstrukci a tuhosti rámu snáší v praxi přetěžování přes uvedených 90 kg. Jezdci vyšší hmotnosti si mohou za příplatek vyžádat zesílené výplety zadních kol a poctivější kovové pedály. Též se jim vyplatí vybrat příplatkové sedlo. S technickými potížemi se na nás potom neobracejí ani zákazníci s tělesnou hmotností přes 130 kg.

Koš na nákupy s nosností 10 kg je v ceně základního provedení. 30 kg nákladu uveze s nosičem na zeleninovou přepravku.

Řidítka a sedlo jsou přestavitelné pro postavy 140 až 190 cm. Jezdci s výškou postavy blížící se a převyšující horní hranici tohoto rozsahu si mohou přiobjednat prodlouženou sedlovku.

Tříkolka 113 je ideální bází pro zástavbu pomocných pohonů. Vydrží totiž všechno.

Tříkolka pro dospělé 113_1
Tříkolka pro dospělé 113_2
Tříkolka pro dospělé 113_3
Tříkolka pro dospělé 113_4
Tříkolka pro dospělé 113_5
Tříkolka pro dospělé 113_6
Tříkolka pro dospělé 113_7
Tříkolka pro dospělé 113